| משאבות הזרקת סולר | אינג'קטורים | מגדשי טורבו |תוספים | מכשירי בדיקה מסילה משותפת | משאבת לחץ גבוה | מרסס אלקטרוני |

צור קשר | דף הבית | מפת אתר
צרו עימנו קשר
  טיפים למכונאי
תוספים
חדשות
קישורים
שאלות נפוצות
טיפים למכונאי
26/11/2017 - משווק צפוני במושב מנות לנוחיות לקוחותינו בצפון- שלום סוויסה, 054-4736650
22/08/2017 - אצלנו במכון דיזל רוטור מבצעים שיפוץ מלא לכל סוגי מגדשי הטורבו לכל הרכבים הכולל החלפת ליבה (קרטריג') בחדש!!!!! לא סיני !! במלאי - זמינים מגדשי טורבו משופצים וחדשים קומפלט להחלפה במקום!!! ליבה ברמת מקורי עם אחריות!!! מחירי מגדשי טורבו ללא תחרות!!!
17/08/2017 - שיפוץ מרססים ומשאבות לטויוטה לנד קרוזר דנסו מקורי!!! במלאי!!! - אינג'קטורים מקוריים משופצים לג'יפ טויוטה לנד קרוזר עם חלקים חדשים ומחוזקים. מחט המרסס מצופה בכיסוי להגנה מסולר לא איכותי למניעת שחיקה. כמו כן - אינג'קטורים חדשים מקוריים לטויוטה היילקס, הייס, לנד קוזר מכל השנתונים במחירי יבואן.
15/08/2017 - במלאי!!! אינג'קטורים אלקטרוניים משופצים וחדשים מקוריים להחלפה במקום במחירי יבואן ללא תחרות!
07/08/2017 - חדש!!! שיפוץ מלא לאינג'קטורים SIEMENS למנוע פורד קונקט מהדור החדש- משנת ייצור 2008! השיפוץ כולל החלפת הדיזה והחלקים הפנימיים בחדשים, בדיקה וכיול על טסט בנץ'. כמו כן - משאבות לחץ גבוה מסוג SIEMENS חדשות למכירה במחיר יבואן!
15/01/2017 - שיפוץ אינג'קטורים אלקטרוניים למערכות מסילה משותפת בסניף ירושלים. שיפוץ מלא לכל סוגי האינג'קטורים האלקטרוניים - בוש, דלפי, סימנס ודנסו כולל החלפת דיזה בחדשה ובדיקה ממוחשבת על טסט בנץ' מהמתקדמים בעולם -RABOTTI.
04/01/2017 - חדש!!! שיפוץ מרססים לפורד קונקט במחיר מפתיע! בשיפוץ מוחלף השסתום בחדש מקורי דלפי, ודיזה חדשה. המרסס מקבל קוד חדש לעדכון מחשב הרכב.
03/01/2013 - PMD מחוזק לסוואנה במחיר יבואן!!! דרייבר חדש מחוזק בעל מגעי זהב לפתרון בעיות כיבוי ברכב. הקיט כולל- PMD, פד בידוד, צמת חוטים חדשה, ברגי התקנה ומשחת סיכוך.
01/01/2013 - שיפוץ אינג'קטור אלקטרוני בוש לכל סוגי המנועים - מרצדס, איווקו, פיאט, פיג'ו-סיטרואן ועוד
27/06/2008 - Stanadyne התוסף הטוב ביותר


שם:
מס' טלפון:
כתובת דוא''ל:

להוריד משאבה לשיפוץ? הבעיה אכן מהמשאבה?האינג'קטור לא תקין -או הרעש מהצילינדר?
אילו רק חלק מהשאלות שהמכונאי ניתקל בהן כאשר מגיע רכב דיזל לתיקון במוסך.

הדיאגנוזה היא החלק החשוב ביותר בטיפול ברכב, על מנת שנוכל להתמקד בבעיה ולטפל בה נקודתית ולא לבזבז זמן וכסף בנסיון וטעייה.
כאשר מגיע רכב למוסך עם בעיה שחשודה כבעיית מערכת הדלק, יש לבדוק קודם כל בעין אם ישנם שינויים "לא נורמליים" חיצוניים שיכולים להצביע על הבעיה כגון נזילות חיצוניות ממשאבת הסולר או מהמרססים, שינוי חיצוני כמו שבר מכני או עיוות, חוטים קרועים וכד'.
משאבת הסולר היא רכיב הידראולי, וככזה, מירב הבעיות נגרמות מנפילות לחץ במערכת כתוצאה מגומיות ישנות או שחיקת חלקים הגורמת לנזילות ונפילת לחץ במערכת הדלק.
כאשר אנו מזהים בעייה חיצונית אין כל ספק שיש להוריד משאבת סולר או מרססים לשיפוץ.

אם אין גורם חיצוני הנראה לעין, ובסריקת מחשב אין ממצאים, יש לעבוד בשיטת האילמינציה.
בעית הנעה או רכב נכבה הן בעיות נפוצות ברכבי דיזל.
לאחר בדיקה חיצונית ובדיקת סורק תקלות יש לבצע את הפעולות הבאות:
שחרור צינורות הפלדה שבין המשאבה למרססים - לבדוק אם בהנעה יוצא סולר מהצינורות לכיוון האינג'קטורים.
בדיקת סולונויד מדומם - יש לבטל אל משבת המנוע (אימובילייזר)לצורך הבדיקה, ולאחר יש לפרק את המדומם החשמליממשאבת הסולר, להוציא ממנו את הפיסטון והקפיץ ולהרכיבו ריק בחזרה על משאבת הדלק.
בדיקת הספקת סולר אל משאבת ההזרקה -יש לבדוק אם מגיע סולר בצורה סדירה ובלחץ סביר אל כניסת הסולר במשאבת ההזרקה ממיכל הדלק דרך פילטר הסולר.במידת הצורך ניתן לבצע הבדיקה ע"י חיבור מיכל חיצוני אל כניסת הסולר במשאבת ההזרקה בגרביטציה כאשר אנו עוקפים את מערכת הדלק ממיכל הדלק ועד המשאבה.

במידה והספקת הסולר למשאבה תקינה, סולונויד הכיבוי מבוטל ולא יוצא סולר מהצינורות אל האינג'קטורים בהנעה, הבעייה כניראה ממשאבת ההזרקה.

*במשאבות ההזרקה האלקטרוניות(בעלות וסת דלק אלקטרוני) יש לוודא שמגיע זרם לוסת מהמחשב.

כאשר מפעילים את הסוויץ' וכאשר סוגרים אותו - יש "קליק" מוסת המשאבה (אם הוא מקבל זרם).

יש חשד לבעייה במרסס/אינג'קטור? המנוע עובד כאילו על צילינדר אחד פחות? דפיקה מצילינדר אחד?
כאשר מזהים רעש (דפיקה) מצילינדר והחשד הוא מרסס תקול, יש להחליף בין המרססים על מנת לבטל אפשרות של בעיית צילינדר ולא מרסס.
אם הרעש עובר עם המרסס לצילינדר אחר - אזי הבעייה היא בעיית מרסס, ואם הרעש נשאר באותו צילינדר - הבעיה אינה בעיית מרסס אלא במנוע.


 

 

 דיזל רוטור / אינג'קשין דיזל | שד' הר ציון 108,קיריית המלאכה ת"א | טלפון-03-6817466 | פקס-03-6826675 |

info@dieselrotor.com